رئیس بهزیستی خاش گفت: خانواده ها میتوانند بیماران خود را به مدت ۲۱ روز به ۵ کمپ های قانونی موجود تحویل دهند تا علاوه بر طی کردن روند درمان در کلاس های فنی حرفه نیز شرکت کنند.

ادریس تمندانی ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار بیرک اظهار داشت: ۵ کمپ قانونی با ظرفیت ماهیانه ۴۰ نفر در شهرستان خاش فعالیت درمانی دارند.

وی افزود: در راستای اجرای طرح اجتماع محور در محلات حاشیه شهر و با همکاری مردم جهت کاهش آسیب های اجتماعی در ۵ نقطه شهری و۴ نقطه روستایی کلاس های آموزشی با موضوع اعتیاد برگزار شده است.

تمندانی در این خصوص ادامه داد: تا کنون ۴هزار و ۵۰۰ نفر در کلاس های آسیب های اجتماعی با محوریت اعتیاد آموزش های لازم را گذرانده اند.

وی مسئله درمان را یکی دیگر از برنامه های بهزیستی در زمینه اعتیاد عنوان کرد و افزود: خانواده ها میتوانند بیماران خود را به مدت ۲۱ روز به ۵ کمپ های قانونی موجود تحویل دهند تا علاوه بر طی کردن روند درمان در کلاس های فنی حرفه نیز شرکت کنند.

همچنین بخوانید

رئیس بهزیستی خاش تصریح کرد: معتادان و بیمارانی که قادر به ترک و درمان نیستند میتوانند با مراجعه به مرکز کاهش آسیب شفا نسبت به اصلاح الگو مصرف خود اقدام کنند.

تمندانی افزود: در این مرکز در بین بیماران و افراد کارتن خواب یک وعده غذای گرم و وسایل بهداشتی نیز توزیع میشود.

وی یاد آورشد: با همکاری دادگستری و نیروی انتظامی بزودی کمپ های غیر مجاز جمع آوری خواهند شد‌.

انتهای خبر/

همچنین بخوانید