فرماندار شهرستان تفتان گفت: رأی آری ملت ایران خط بطلانی بر تمام رنج هایی بود که مردم مظلوم ایران طی سال ها حکومت طاغوت متحمل شده بودند.

“علیرضا شهنوازان” بمناسبت روز جمهوری اسلامی در گفتگو با خبرنگار آوای سرحد به دستاوردهای مهم جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: بعد از رای بیش از ۹۸/۲ درصد مردم به جمهوری اسلامی روز به روز کشور ما در حال فتح قله های موفقیت و پیشرفت بوده است دستاورد های نظام مقدس جمهوری در تمامی عرص های فرهنگی، علمی، پزشکی و… نتیجه اعتماد مردم به نظام و انتخاب درست آنها است.

وی اظهار کرد: جوانان و نوجوانان باید بدانند در سال ۱۳۵۸ مردم چگونه با شوق پای صندوق های رأی رفتند و با رأی خود آروزی دیرینه تمامی ملت که حکومت اسلامی بود را محقق ساختند.

شهنوازان افزود: در نظام جمهوری اسلامی حق انتخاب با مردم است و این بزرگترین نشانه مردم سالاری در یک حکومت می باشد که مردم تعیین کننده سرنوشت خود هستند.

فرماندار شهرستان تفتان تصریح کرد: شکست و ناکامی اتفاقات و نقشه های براندازانه دشمنان در کشور توسط مردم نشان داد این ملت همان ملت سال ۵۸ بوده و هستند و با تمام وجود پای آرمان ها و ارزش های اسلام و انقلاب مانده اند.

وی در پایان تبیین دستاوردهای نظام و انتخاب مردم در سال۵۸ را وظیفه نسل جوان برای ادامه راه دانست و تصریح کرد: برای محقق شدن بیشتر اهداف و آرمان های انقلاب باید جهاد تبیین در تمامی عرصه ها پررنگ تر از گذشته انجام شود.

انتهای پیام/