فرماندار خاش از آمادگی این شهرستان جهت برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری خبر داد و گفت: بالغ بر ۹۰ شعبه اخذ رأی در شهرستان خاش، بخش ها و مناطق تابع در راستای برگزاری هرچه بهتر انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری پیش بینی شده است.

صاحب گل صالحی امروز در گفت و گو با خبرنگار آوای سرحد اظهار داشت: بالغ بر ۹۰ شعبه اخذ رأی در شهرستان خاش، بخش ها و مناطق تابع در راستای برگزاری هرچه بهتر انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری پیش بینی شده است.

وی افزود: برنامه ریزی ها و تدابیر لازم جهت برگزاری همه پرسی سالم و باشکوه در سایه شرکت گسترده و حماسی مردم در شهرستان خاش برای انتخابات ریاست جمهوری اتخاذ شده است.

صالحی با بیان اینکه هدف و تلاش بر این است تا از آراء مردم به بهترین نحو ممکن صیانت شود گفت: تلاش مجموعه هیات های اجرایی ونظارت و سایر دست اندرکاران بر این است تا انتخابات ریاست جمهوری این دوره با شکوه، سالم و در شأن مردم برگزار شود.

فرماندار خاش با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی لازم جهت برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری تصریح کرد: تمامی اعضای ستاد برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان خاش اعم از هیأت های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات، نیروهای نظامی و سایر دست اندرکاران حوزه انتخابیه این شهرستان آماده برگزاری انتخابات روز جمعه هستند.

فرماندار خاش ضمن دعوت از مردم بصیر و آگاه این شهرستان جهت شرکت پرشور در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری،گفت: روز جمعه اقشار مختلف مردم خاش اعم از زنان و مردان، جوانان ، علما، ریش سفیدان و سران طوایف ، اصناف و بازاریان ، عشایر و روستائیان ، رای اولی ها و… در انتخابات شرکت نموده و مهر تاییدی بر صلابت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهند زد.

انتهای پیام/۷۶۷۴