فرماندار خاش گفت: شرکت در حماسه انتخابات نمایانگر عظمت و شکوه ملی ایرانیان بوده و انتخاب فرد اصلح سبب حل مشکلات کشور می‌شود.

به گزارش آوای سرحد صاحب گل صالحی صبح امروز در نشست هم‌اندیشی مشارکت در انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: دشمن با تبلیغات سوء و پرداخت هزینه های گزاف از طریق رسانه های معاند بدنبال کاهش مشارکت مردم در صحنه های سیاسی و ملی کشور است.

وی با تاکید بر ضرورت حضور حداکثری و پرشور در انتخابات پیش رو گفت: نقش علما ، بزرگان ، صاحب نظران ، سران طوایف و نخبگان در جلب مشارکت مردم بسیار اساسی و تاثیرگذار است.

فرماندار خاش افزود: شرکت در حماسه انتخابات نمایانگر عظمت و شکوه ملی ایرانیان بوده و انتخاب فرد اصلح سبب حل مشکلات کشور می‌شود.

صالحی با بیان اینکه شرکت در انتخابات یک حق الهی، وظیفه شرعی و دینی است و سبب قوت و استحکام نظام اسلامی می‌شود گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات سربلندی ملی و پیروزی برای مردم به ارمغان می‌آورد و عامل نا امیدی و یأس دشمنان خواهد شد.

حجت الاسلام حسن شیبک مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خاش با اشاره به اهمیت مشارکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم بصیر و آگاه ایران اسلامی با شناخت کافی و انتخاب فرد اصلح در آینده و سرنوشت کشور خود سهیم اند.

وی تصریح کرد: علما، بزرگان و معتمدان در قشرهای مختلف با بصیرت افزایی و استفاده از ظرفیت وجودی خود برای جلب مشارکت مردم در عرصه مهم و ملی انتخابات بهره گیری نمایند.

مولوی عبدالستار حسین زهی امام جمعه مسجد جامع حنفاء خاش نیز با اشاره به اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات ۸ تیر بیانگر دلبستگی و علاقه مردم به نظام و انقلاب اسلامی است گفت: مردم سیستان و بلوچستان با آمادگی و آگاهی لازم بار دیگر در انتخابات ۱۵ تیر مشارکت پررنگ و گسترده خواهند داشت.

وی افزود : برخلاف تبلیغات رسانه های معاند علما و صاحب نظران اهل سنت در سیستان و بلوچستان ترغیب کننده مردم برای مشارکت در انتخابات بوده اند.