علی کرد نماینده مردم خاش، میرجاوه ، تفتان و بخش های کورین و نصرت آباد در مجلس طی پیامی حضور حماسی مردم در انتخابات ریاست جمهوری و همچنین انتخاب دکتر مسعود پزشکیان بعنوان نهمین رئیس جمهور ایران را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد :

حماسه‌ی حضور پرشور مردم انقلابی و ولایتمدار ایران اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری، صفحه‌ی درخشان دیگری بر افتخارات بزرگ انقلاب افزود. ملت بزرگ ایران بار دیگر آگاهانه و بهنگام، دفاع جانانه‌ی خود را از نظام اسلامی به دنیا نشان داد و یاوه‌های دشمنان این مرز و بوم را باطل کرد و بر سرپیچی خود از اراده‌ی مراکز استکباری و مداخله‌جو اصرار ورزید و وسوسه‌ی شیطانی آنان را که می کوشیدند ملت را از نظام اسلامی و حضور درکنار صندوق های رأی دلسرد و مایوس کنند ، نقش برآب کرد.

اکنون رئیس جمهور محترم که مدیر اجرائی کشور و مسئول پیشرفت مادی و معنوی ایران اسلامی است، با رأی و تشخیص شما انتخاب شده و بار دیگر نمونه‌ ای بارز از مردم سالاری دینی در برابر چشم ملت هائی که تشنه‌ی نظام اسلامی و مردمی اند، آشکار گشته است.

 اینجانب در مقابل این حضور سر تعظیم و خشوع در برابر خداوند متعال بر خاک سائیده ، و این توفیق بزرگ ملی را شکرگزاری میکنم، و سپاس و تحسین و تشکر خود را به پیشگاه ملت عظیم‌الشأن ایران تقدیم مینمایم.

 به رئیس جمهور محترم وهمکار توانمندم جناب آقای دکتر پزشکیان این پیروزی را صمیمانه تبریک عرض مینمایم و برای ایشان توفیق، سلامتی ، بهروزی و خدمتگزاری صادقانه به مردم و کشور عزیزم ،ایران اسلامی را آرزومندم.

 همچنین از ایشان انتظار دارم وظیفه‌ی شکر الهی و قدردانی از ملت و اهتمام به وظائفی که قانون اساسی بر عهده‌ی ایشان نهاده است را با تلاش بی‌وقفه ادا نمایند و تلاش کنند مشکلات معیشتی و آلام و رنج های مردم را کاهش دهند .

از دیگر نامزدهای محترم ریاست جمهوری در هر دو مرحله اول و دوم که با حضور در صحنه و طرح مباحث اساسی، ذهن‌های جوینده به ویژه جوانان را به راهِ اندیشیدن و تصمیم گرفتن کشاندند و زمینه‌ی حضور حماسی مردم را فراهم ساختند تقدیر و تشکر میکنم.

 لازم میدانم از شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی و برجستگان حوزه و دانشگاه، علما ،معتمدین ، متنفذین ووزرای سابق و اسبق و نمایندگان ادوار گذشته مجلس که در تشویق مردم به شرکت در انتخابات، نقش بزرگی ایفاء کردند و نیز از صدا و سیما که با ابتکار و برنامه‌ریزی هوشمندانه‌ی خود انگیزه و شور و شوق را در مردم زمینه‌سازی کردند، صمیمانه سپاسگزاری و تشکر کنم.

همچنین از شورای محترم نگهبان و وزارت کشور و مجریان و ناظران که در راه این وظیفه‌ی بزرگ، کوششی خستگی‌ناپذیر نشان دادند، و نیز از نیروهای محترم نظامی و انتظامی ،امنیتی ،قضایی و دیگر کسانی که به نحوی به این امر خطیر کمک کردند، از همکاری و همدلی آنان در انجام دادن وظائفی که قانون بر عهده‌ی آنان نهاده است کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم .

علی کرد

انتهای پیام/۷۶۷۴