رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: یارانه کمک‌معیشتی کسانی که حذف شده‌اند در صورتی که اعتراض آنها مورد پذیرش قرار گیرد، مجددا واریز می‌شود.

به گزارش آوای سرحد به نقل از خبرگزاری فارس، مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه امروز در حاشیه جلسه هیات دولت اظهار داشت: بر اساس قانون بودجه سال جاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سه ماه فرصت داشت که دهک‌های درآمدی را‌‌‌‌‌‌‌‌ شناسایی و پالایش کند و آنهایی که درآمد بالایی داشته‌اند، تعیین تکلیف کند و کسانی هم که مستحق هستند به عنوان یارانه‌بگیران جدید وارد کند.

وی تأکید کرد: وزارت رفاه از طریق اطلاعات سامانه پایگاه رفاه ایرانیان این کار را‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام داده و یارانه کمک معیشتی بر اساس این اطلاعات واریز شده است.

رئیس سازمان برنامه  و بودجه در مورد سوالی که گفته می‌شود در سامانه ذکر این نکته آمده است کسانی که اعتراض می‌کنند پس از ۶ ماه بررسی می‌شود؟ گفت: نه این گونه نیست، وزارت رفاه طبق قانون موظف به بررسی و پالایش اعتراضات است و زودتر از این موقع پاسخ می‌دهد و هر زمان که پاسخ اعتراض‌ها مثبت باشد، مابه‌التفاوت یارانه معیشتی برای افراد متقاضی واریز و جبران می‌شود.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس