دادستان خاش: مجرمان و مخلان نظم و امنیت

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری پنج نفر از عاملان آتش سوزی‌های عمدی اخیر در سطح شهرستان تفتان طی عملیات‌های منجسم پلیس استان خبر داد.

به گزارش آوای سرحد به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار دوستعلی جلیلیان اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره آتش سوزی عمدی در سطح شهرستان تفتان، معادن، محل‌های تفریحی و همچنین ایجاد نا امنی و نارضایتی عمومی در سطح این منطقه، بلافاصله تیمی ویژه از کارآگاهان پلیس به محل اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: پس از بررسی‌های اولیه توسط کارآگاهان پلیس مشخص شد، افراد ناشناسی با استفاده از مواد سوختی بنزین، اقدام به آتش زدن اموال و اماکن در راستای ناامن کردن منطقه و ایجاد نارضایتی عمومی کرده اند که با توجه به حساسیت موضوع مراتب برای دستگیری عوامل این آتش سوزی در دستور کار قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس شهرستان تفتان با همکاری مأموران انتظامی استان با تلاش شبانه روزی و انجام کار اطلاعاتی موفق شدند، مخفیگاه پنج نفراز عاملان اصلی را شناسایی و در دو عملیات جداگانه متهمان را در مناطق روستایی دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اعتراف متهمان به بزه ارتکابی و با توجه به قرائن و شواهد موجود، با انگیزه اختلافات قبلی، خاطر نشان کرد: پلیس با ناقضان حریم خصوصی و امنیت عمومی شهروندان با جدیت و مقتدرانه برخورد خواهد کرد و در این ارتباط همکاری مردم با پلیس الزامی است.

انتهای پیام/