امام جمعه خاش با بیان اینکه مردم با انتخاب فرد اصلح زمینه ساز حل مشکلات اساسی کشور میشوند گفت: مردم با انتخاب فردی اصلح و شایسته به عنوان رییس‌ جمهور ایران در کاهش مشکلات کشور در ابعاد داخلی و خارجی بسیار تأثیر گذارند.

حجت الاسلام غلامرضا دهقان امروز در گفت و گو با خبرنگار آوای سرحد ضمن گرامیداشت یاد و اقدامات بی وقفه شهید جمهور شهید آیت الله رئیسی در حل مشکلات کشور اظهار داشت: برگزاری انتخابات و همه پرسی عمومی در کشور بیانگر دموکراسی و مردم سالاری اسلامی است.

وی افزود: حضور گسترده و پرشور مردم در عرصه های مختلف خصوصاً صحنه های سیاسی سبب یأس و ناامیدی دشمنان نظام و انقلاب اسلامی می‌شود.

امام جمعه خاش با بیان اینکه مردم با انتخاب فرد اصلح زمینه ساز حل مشکلات اساسی کشور میشوند گفت: مردم با انتخاب فردی اصلح و شایسته به عنوان رییس‌ جمهور ایران در کاهش مشکلات کشور در ابعاد داخلی و خارجی بسیار تأثیرگذارند.

حجت الاسلام دهقان تصریح کرد: برگزاری نشست آموزشی ایستگاه راه ابراهیم در خاش اقدامی مهم برای آگاهی بخشی، تشویق و ترغیب مردم برای شرکت در انتخابات و کمک به انتخاب اصلح و شایسته بود.

وی افزود: مردم با آگاهی و بصیرت و شرکت در انتخابات راه خدمت به خود و جامعه اسلامی در نهایت حل مشکلات را فراهم می‌کنند.

امام جمعه خاش تاکید کرد: مسوولان مربوطه در هیأت های اجرایی،نظارت و اعضای صندوق ها در شهرستان خاش با رعایت اصل امانتداری به برگزاری انتخاباتی سالم اهتمام ویژه داشته باشند.

حجت الاسلام غلامرضا دهقان ضمن دعوت از حضور اقشار مختلف مردم در انتخابات روز جمعه افزود: مردم انقلابی و همیشه در صحنه سیستان و بلوچستان خصوصاً شهرستان خاش با مشارکت گسترده و حضور پرشور خود گامی اساسی برای رفع مشکلات کشور و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی بردارند.

انتهای پیام/۷۶۷۴