با حضور سردار شفایی فرمانده سپاه سلمان،علی کرد نماینده مردم خاش در مجلس و جمعی از معتمدین بسیج ادارات شهرستان تفتان افتتاح شد.

به گزارش آوای سرحد سردار احمد شفایی در مراسم افتتاح پایگاه بسیج ادارات شهرستان تفتان اظهار داشت: آگاهی و بصیرت ملت ایران موجب خنثی شدن توطئه دشمنان در انتخابات ریاست جمهوری خواهد شد و از ایجاد فتنه و آشوب جلوگیری می‌کند.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان افزود: با یاری و امدادهای الهی و تلاش مسوولان مشکلات کشور بر طرف خواهد شد.

سردار شفایی ضمن تاکید بر ضرورت مشارکت حداکثری و گسترده‌ مردم در انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم با حضور گسترده و پرشور خود زمینه ساز سربلندی و عزت بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انقلاب پر برکت باشند.

علی کرد نماینده مردم خاش، میرجاوه و تفتان در مجلس شورای اسلامی نیز افزود : سربلندی و پیروزی ملت شریف ایران اسلامی در گرو عمل به منویات مقام معظم رهبری و توجه به آرمان های امام راحل است.

وی ضمن دعوت از عموم مردم استان جهت شرکت حداکثری در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری گفت: مردم شریف ایران اسلامی بار دیگر در عرصه انجام تکلیف الهی انسانی انتخابات قرار گرفته‌اند.

عضو مجمع نمایندگان استان تصریح کرد: همه واجدان شرایط رأی با شرکت پر شور و انتخاب فردی مؤمن، امین و شایستۀ ضمن ادای وظیفۀ شرعی و اجتماعی خود نقش مهم مردم در تعیین سرنوشت و آینده جامعه را نمایش دهند.

علیرضا شهنوازان فرماندار شهرستان تفتان افزود: عموم مردم برای برای بصیرت افزایی و افزایش آگاهی مردم نسبت به انتخاب فرد اصلح تلاش و کوشش نمایند.

وی افزود: علما ، سران طوایف ، معتمدین و صاحب نظران نقش گسترده‌ای در آگاهی‌بخشی و روشنگری در مسائل گوناگون جامعه دارند.

انتهای پیام/۷۶۷۴