به گزارش آوای سرحد آیت الله محامی، نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و محمد کرمی، استاندار با صدور پیامی از مردم شریف استان به پاس حضور پرشور در دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری تقدیر و تشکر کردند.

متن پیام مشترک نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور مردم در همه مسائل، حل کننده مشکلات است.

مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)

پانزدهم تیرماه ۱۴۰۳ به عنوان روز شکوه و حماسه ایرانیان بر صفحه تاریخ انقلاب اسلامی ایران ماندگار خواهد بود. مردم مومن، ولایت‌مدار و شهید پرور استان سیستان و بلوچستان با حضور گسترده در پای صندوق‌های رای و بالاتر از میانگین کشوری، برگ زرین دیگری را در دفتر تاریخ پرافتخار این منطقه انقلابی رقم زدند.

حضور پرشوری که نشانگر وجود یک رقابت واقعی، سالم و امنیت انتخاباتی بود.

مشارکت پررنگ مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری  علی‌رغم همه هجمه‌های دشمنان، تبلیغات وسیع و شیطنت‌های داخلی و خارجی، به مستکبرین جهان ثابت کرد که ملت غیور ایران در هر شرایطی پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و توطئه‌ها و فتنه‌های مختلف دشمنان همیشه با حضور انقلابی و شکوهمند مردم در صحنه‌های مختلف با شکست مواجه می‌شود.

اینجانبان مراتب امتنان و سپاسگزاری خود را از هدایت‌ها و روشنگری‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) و تاکیدات معظم له در باب انتخابات و در ادامه از حضور پرشور اقشار مختلف مردم شریف و فهیم استان سیستان و بلوچستان، علما، ریش سفیدان، معتمدین، سران طوایف و نخبگان فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در پای صندوق‌های اخذ رأی و تحقق این اتفاق شکوهمند اعلام می داریم.

همچنین از کلیه دست اندرکاران امر برگزاری انتخابات، اعم از مسئولان ستاد انتخابات استان، هیات های محترم اجرایی، نظارت، بازرسی، اعضای محترم شورای تأمین و نیروهای زحمتکش امنیتی و انتظامی، عوامل مستقر در شعب اخذ رأی و اصحاب رسانه که با تلاش شبانه‌روزی خود در طی این مدت، زمینه برگزاری انتخابات سالم در استان را فراهم کردند، تشکر و قدردانی کرده و با آرزوی موفقیت و سربلندی برای همگان، برای رییس جمهور منتخب مردم، از درگاه خداوند متعال توفیق خدمتگزاری مسئلت می نماییم.

انتهای پیام/۷۶۷۴