در صورت صحت پیشنهاد فنرباغچه و پیشرفت این دروازه‌بان؛

برانکو مجوز جدایی علیرضا بیرانوند را داد

سرمربی پرسپولیس اعلام کرد در صورتی که پیشنهاد جالب توجه فنرباغچه صحت داشته باشد و منافع باشگاه و علیرضا بیرانوند تامین شود، او مشکلی با این جدایی نخواهد داشت.

به گزارش “ورزش سه”، علیرضا بیرانوند با توجه به درخشش در فصل شانزدهم فوتبال ایران در ترکیب پرسپولیس و البته حضوری موفق در تیم ملی در مسیر انتخابی جام جهانی روسیه با پیشنهادات مناسبی مواجه شده است. جدی ترین پیشنهاد این دروازه بان مربوط به فنرباغچه است که در رسانه‌های ترکیه‌ای نیز بازتاب جالب توجهی داشته است.
در این ارتباط برانکو ایوانکوویچ که در حال حاضر سروش رفیعی را به عنوان مهمترین ستاره‌ی جدا شده‌ی تیمش در فصل پیش رو می‌بیند، به مسوولان باشگاه اعلام کرده در صورتی که این پیشنهاد صحت دارد و منافع باشگاه و علیرضا بیرانوند را تامین می‌کند، کادرفنی مشکلی با آن نخواهد داشت و برنامه‌ریزی جدیدی در خصوص دروازه تیمش خواهد داشت.
پرسپولیس در حال حاضر بوژیدار رادوشوویچ را در اختیار دارد که در مقطعی از فصل به دلیل مصدومیت علیرضا بیرانوند درون دروازه این تیم قرار گرفته بود و توانست عملکرد مناسبی از خود به جا بگذارد. پرسپولیس طبق آنچه که رسانه‌های ترکیه‌ای عنوان کرده‌اند برای جدایی و رضایتنامه دروازه بان خود مبلغ یک و نیم میلیون دلار درخواست کرده است و باید دید این انتقال نهایی خواهد شد یا خیر.