آموزش تله پاتی به زبان ساده؛ تکنیک هایی آسان که باورتان نمیشود!

آموزش تله پاتی خب شاید اولین سوالی که در ذهن دوَستان خوبمون شکل می گیره اینه که اصلا معنی تله پاتی چیه!؟

تله یعنی از راه دور مثل تلویزیون تلگراف تلفن و پاتی هم یعنی درد.

تهش یعنی اینکه از راه دور احساس و افکار یکی دیگر رو متوجه بشی یا افکار و احساست رو به اون منتقل کنی یا حتی وادار به انجام کاریش بکنی یک چیزی مثل وسوسه!

ما معمولا تله پاتی می کنیم ولی نا خود آگاه. حواسمون نیست ناگهان یکچیزی می فهمیم یا سرکلاس فکر همکلاسیمون رو می دزدیم بلند می شیم جواب معلم یا استاد رو می دیم!

شما وقتی فکر می کنید، فکرتون در کل جهان هستی منتشر میشه و  هرکسی ممکنه بتونه دریافتش کنه.

ولی اینکه از کجا اون فکر به ذهنش خطور کرده رو احتمالا نمی فهمن.

خلاصه همگیمون روزانه درگیر تله پاتی هستیم ولی چقدر قشنگ میشه اگه قدرت تله پاتیو تو دستمون بگیریم و بتونیم ازش استفاده کنیم.

روش انجام تله پاتی برای انتقال فکر

برای انجام این تمرین ابتدا در مکانی آرام و نسبتا تاریک بدن خود را ریلکس کنید سپس با چند تنفس آرام و عمیق تمام ذهن و بدن خود را آرام کنید .

حالا سعی کنید به مدت چند دقیقه به هیچ چیزی فکر نکنید وتمام افکار مزاحم را دور بریزید ( اگر تمرینات قبلی را درست انجام داده باشید اکنون براحتی می توانید فکر و ذهن خود را آرام کنید و یک خلا فکری خوبی داشته باشید) .

پس از انجام این مراحل آمادگی لازم برای انتقال فکر را دارید درابتدا سعی کنید با موضوعاتی ساده کار کنید تا به تدریج هم تسلط شما بر تله پاتی بیشتر شود و هم اعتماد به نفس شما برای انجام تمرینات سنگین تر و مشکل تر افزایش پیدا کند .

حالا فرض میکنیم که می خواهیم که فکری را انتقال دهیم (یعنی تله پاتی).

خب در حالی که در کاملا ریلکس هستید چشمان خود را آرام ببندید وفردی را که میخواهید با او تله پاتی داشته باشید در نظر بگیرید کنید و تمام حالات روحی و فیزیکی شخص مورد نظر از قبیل شکل وحالت صورت – طرز صحبت کردن – چیزهای مورد علاقه آن شخص و … را دقیقا در ذهن خود تجسم کنید به شکلی که هم اکنون آن شخص درروبروی شما قرار گرفته و شما دارید با او صحبت کرده و به چهره او نگاه میکنید.

اکنون تصویر ذهنی خود را بزرگتر و شفافتر کنید و دقیقترین جزییات را به شکلی واضح وشفاف در تصویر ذهنی خود ترسیم کنی ، تقریبا چیزی شبیه یک فیلم با همه جزییات آن.

حالا از او بخواهید که کاری را انجام دهد، همانطور که گفتم در ابتدا با چیزهای ساده شروع کنید مثلا از او بخواهید که به شما تلفن کند بعد از این که در این کار موفق شدید سعی کنید در تمرین بعدی با استفاده همین روش از او بخواهید همین عمل را در یک زمان مشخص انجام دهد و به همین شکل می توانید تمرینات را گسترده تر و متنوع تر کنید.

اگر در این پروسه شکست خوردید و متوجه چیزی نشدید ناراحت نباشید، چرا که تمرین و تکرار لازمه اش هست.

انقدر تمرین و تکرار کنید تا بالاخره سر رشتش دستتون بیاد و به معنای واقعی با تله پاتی آشنایی پیدا کنید.امیدوارم از این مطلب خوشتون اومده باشه .