معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از عموم مردم برای پیوستن به پویش با مهر تا مهر دعوت کرد.

علیرضا میری معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان در گفتگو با خبرنگار آوای سرحد گفت : این پویش مردمی در روزهای ۳۰ و ۳۱ خردادماه جاری و همزمان با سراسر کشور در سطح استان برگزار و عموم مردم برای مشارکت در این طرح فرهنگی می‌توانند، کتاب، اسباب‌ بازی و لوازم‌التحریر را خریداری و در اختیار جوانان هلال احمر مستقر در کتاب‌فروشی‌های مشارکت‌کننده در سطح استان قرار دهند.

وی ادامه داد: در این طرح کمک های اهدایی مردم در قالب بسته های فرهنگی تهیه و برای توزیع بین مناطق سیل‌زده استان به شهرستان های مربوطه ارسال می شود.

معاون هلال احمر سیستان‌وبلوچستان هدف از اجرای این طرح را رفع نیازهای فرهنگی خانواده‌های سیل زده با توجه به اوقات فراغت تابستان و همچنین سال تحصیلی آینده برشمرد.

به گفته میری: فراخوان با مهر تا مهر ویژه اقلام غیرنقدی شامل کتاب، اسباب‌بازی و لوازم‌التحریر است و کمک های جمع‌آوری شده با توجه به نیاز کودکان و نوجوانان در مناطق سیل زده توزیع می‌شوند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: کتابفروشی های داوطلب در سراسر استان برای شرکت در طرح پویش با مهر تا مهر می توانند با مراجعه به سایت سازمان جوانان در این طرح مشارکت کنند.

انتهای پیام/