فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی استان در شهرستان چابهار، آدم ربا تحت تعقیب پس از یک ماه فرار دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای سرحد به نقل از فارس، سردار احمد طاهری اظهار کرد: نوزدهم اردیبهشت‌ماه سال جاری در پی گزارش یک فقره آدم‌ربایی کودکی ۲ ساله در شهرستان “چابهار” بلافاصله تیمی مجرب از مأموران پلیس آگاهی استان و شهرستان چابهار وارد عمل شدند.

وی افزود: در بررسی های اولیه کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد که آدم ربا به دلیل یک سری اختلافات قبلی این کودک ۲ ساله را ربوده و آدم ‌ربا که مطلع شده بود پلیس به دنبال شناسایی و دستگیری وی است عرصه را بر خود تنگ و کودک ربوده شده را پس از ۴ ساعت رها و متواری می شود.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه کودک رها شده در همان لحظه تحویل خانواده اوشد، تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع تلاش برای دستگیری این متهم تحت تعقیب توسط کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان چابهار ادامه داشت، تا اینکه چند روز قبل اخباری مبنی بر تردد مجدد او در سطح شهرستان به دست آمد.

سردار طاهری افزود: در نهایت با تلاش شبانه روزی مأموران و انجام یکسری اقدامات تخصصی مخفیگاه این آدم ربای تحت تعقیب در یکی روستاهای شهرستان شناسایی و با هماهنگی قضائی، متهم در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه پس از یک ماه فرار دستگیر شد.

وی با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی تاکید کرد: پلیس هرگز اجازه نخواهد داد مجرمان و مخلان نظم و امنیت آسایش شهروندان را برهم زنند و در صورت مشاهده هر گونه اقدام غیرقانونی با هنجار شکنان  برخورد قاطع خواهد شد.

انتهای پیام/۷۶۷۴