مدیر شبکه بهداشت و درمان خاش و تفتان از تداوم ارائه خدمات بهداشتی به همشهریان عازم سرزمین وحی در این شهرستان ها خبر داد.

رضا کرد شامگاه امروز در گفت و گو با خبرنگار آوای سرحد اظهار داشت: ارائه خدمات بهداشتی لازم به همشهریان عازم حج تمتع در شهرستان های خاش و تقتان تداوم داشته و شهروندان میتوانند با ارائه به مرکز تعیین شده از خدمات آموزشی بهداشتی و سایر موارد مرتبط بهره مند شوند.

وی افزود: تاکنون ۱۲۴ نفر از کاروان حج تمتع خاش و تفتان جهت آموزش های بهداشتی، واکسن پولیو تزریقی تکمیلی (ipv)، تکمیل واکسیناسیون کرونا و ارزیابی وضعیت سلامت به مرکز منتخب (شهید مطهری ) مراجعه و خدمات لازم را دریافت نمودند.

کرد با اشاره به اینکه وضعیت واکسیناسیون کرونای این افراد نیز بررسی شد تا به لحاظ اعزام به حج مشکلی نداشته باشند گفت: طی روزهای آینده جلسه ای با هماهنگی دفتر حج و زیارت جلسه آموزشی نظام مراقبت بیماریها و نظام سندرومیک و ارائه نکات بهداشتی لازم برگزار خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: همشهریانی که قصد عزیمت به سرزمین وحی را دارند میتوانند با مراجعه به مرکز جامع سلامت شهید مطهری واقع در خیابان سعدی خاش از خدمات بهداشتی شامل آموزش های بهداشتی، واکسن پولیو تزریقی تکمیلی (ipv)، تکمیل واکسیناسیون کرونا و ارزیابی وضعیت سلامت بهرمند شوند.

انتهای پیام/۷۶۷۴

گفت و گو: مصباح ایرندگانی